MD
LG

12.05.2024 22:55 ZRKlik

Gradnulica slavila u derbiju protiv Zadrugara

Derbi "A" lige FSG Zrenjanin opravdao je očekivanja i pred viÅ”e od 500 gledalaca viđena je odlična utakmica sa puno golova u kojoj su fudbaleri Gradnulice, protiv prvoplasiranog Zadrugara iz Lazareva, ostvarili pobedu od 4:2. Ā  Prvi su zapretili domaći, kada je na centarÅ”ut Lalovića, Tumo za malo bio neprecizan. U 12. minutu nakon greÅ”ke na sredini terena, Matić dolazi do lopte, povlači...

18.09.2023 21:30 ZRKlik

Gradnulica ubedljiva protiv Jedinstva

U 5. kolu A lige FSG Zrenjanin viđeno je ukupno 33. gola na 7 odigranih utakmica. OFK Gradnulica bila je ubedljiva protiv Jedinstva iz Ečke rezultatom 5:0, ubedljivu pobedu ostvarila je i ekipa Zadrugara, kao i Mladost iz Lukićeva u gostima protiv Araca. Ā  Gradnulica je bila ubedljiva protiv Jedinstva iz Ečke i na terenu konstantno vrÅ”ila pritisak i kontrolisala igru. Već u prvom minutu...